Poslední den Colours of Ostrava: 8 hudebníků, kteří vám nesmí uniknout!

Poslední den Colours of Ostrava: 8 hudebníků, kteří vám nesmí uniknout!

RelatedPost Sourhn změn dopravy kvůli Colours of Ostrava. Dotk... První den Beats for love: Na koho se těšit? Začíná festival Ostrava v plamenech 5 hvězd, které si nemůžete nechat ujít v rámci pát...

Kygo (Česká spořitelna stage, 0:30)

V roce 2015 získal od Spotify ocenění Breakout Artist. Díky skladbám Firestone (feat. Conrad Sewell) a Stole The Show (feat. Parson James), které v šestnácti zemích dosáhly na zlaté nebo platinové ocenění, se stal nejrychlejším umělcem, který kdy na Spotify dosáhl na jednu miliardu přehrání.

Jeho první album Cloud Nine se hned v prvním týdnu dostalo na první místo v hitparádě iTunes Dance Albums a v hitparádě Nielsen Soundscan’s Electronic Albums. Album si získalo nespočet pozitivních recenzí od kritiků, například časopis Rolling Stone je nazval „úžasným“. Kygo debutoval v americké televizi v pořadu The Late Late Show with James Corden, kde zahrál akustickou verzi skladby Stole The Show (feat. Parson James). Vystoupil také v dalších pořadech jako Good Morning America, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon nebo The Ellen DeGeneres Show.

zdroj: colours.cz, foto: melano.hu

PAGES

1 2 3 4 5 6 7 8

KOMENTÁŘE