Porubští hokejisté v prvním přípravném utkání narazili na Vsetín

První představení hokejistů prvoligového RT Torax Poruba skončilo nezdarem. V domácím prostředí červení narazili na nacházejícího soupeře z WSM Ligy – Vsetín. Porubští prohráli po prodloužení 1:2.

První dvě třetiny branku nepřinesly, přestože příležitostí bylo dostatek. Skóre otevřel deset minut Jan Hudeček, která po Illešově střele od levého mantinelu a Šelepněvově zákroku uklidil puk do odkryté branky. Vsetín odpověděl v 56. minutě, kdy po střele Vávry od pravého mantinelu pohotově dorážel vsetínský Podešva.

Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém Vsetínští dominovali z čehož vyústila i závěrečná trefa Ondřeje Kopty.

HC RT Torax Poruba 2011  – VHK Robe Vsetín 1:2

Branky a nahrávky: 51. Hudeček (Illeš, Káňa J.) – 57. Podešva (Vávra), 65. Kopta (Mikuš, Kucharczyk)
HC RT TORAX Poruba 2011: Kudela – Dundáček, Ovčačík, Horák, Gazda, Dresler, Cypas, Puškár, Adam – Káňa J., Hudeček, Illeš, Jankovský, Kanko, Tomi, Finsterle, Vymazal, Rubner, Sladkovský, Häring, Ollender

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv – Mikuš, Ondračka, Mäkinen, Jenáček, Teper, Rudl, Holomek, Hryciow – Theoret, Kucharczyk, Kopta – Kuronen, Rác, Březina – Šilhavý, Podešva, Vávra – Vítek, Jindra, Hořanský